Обери
СВІЙ підручник!
«Французька мова» підручник
для 5 класу закладів
загальної середньої освіти
Підручник є продовженням серії, за якою діти навчалися у 1—4 класах. Добре знайомі учням Манон і Тімео продовжать допомагати школярам у навчанні й мотивуватимуть їх до невимушеної іншомовної комунікації.

Підручник створено за модельною навчальною програмою «Іноземна мова 5-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: Редько В. Г., Шаленко О. П., Сотникова С. І., Коваленко О. Я., Коропецька І. Б., Якоб О. М., Самойлюкевич І. В., Добра О. М., Кіор Т. М.)
Французька мова
підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти
Ураєва І. Г.
Підручник французької мови, створений для 5 класу НУШ, ґрунтується на компетентнісному, комунікативному, діяльнісному й особистісно орієнтованому підходах. Він враховує сучасні методики викладання іноземних мов у школі й відповідає чинній модельній навчальній програмі «Іноземна мова 5—9 класи» для ЗЗСО (автори: Редько В. Г., Шаленко О. П., Сотникова С. І., Коваленко О. Я. та ін.). Підручник призначений для учнів, які вивчають французьку мову з 1-го класу. Матеріали видання є цікавими й сучасними, їх головною метою є навчання іноземної мови як засобу спілкування, формування в учнів готовності здійснювати іншомовне спілкування, прищеплення поваги до культури, історії та традиції іншого народу.

Підручник отримав гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН України від 08.02.2022 № 140)
Переваги
підручника
  • Чітка, логічна структура підручника.
  • Доступність матеріалу, що вивчається, для учнів.
  • Велика кількість різноманітних різнорівневих завдань.
  • Уведення нового лексичного й граматичного матеріалу з використанням наочних опор.
  • Розвиток критичного й асоціативного мислення.
  • Аудіосупровід до підручника у виконанні носіїв мови
Особливості подання матеріалу
Інтернет-підтримка
Навчально-методичний комплект
  • Підручник з аудіосупроводом
  • Робочий зошит
  • Методичний посібник для вчителя
  • Флешкартки
Презентація підручника
Три запитання до автора підручника
Автори підручника
Ураєва Ірина
учитель французької мови комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області», методист відділу гуманітарних дисциплін Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, тьютор міжнародної програми з дистанційної освіти педагогів PRO FLE, учасник проєктів та фахових стажувань за сприяння Французького інституту в Україні, автор підручників для НУШ
Made on
Tilda